O show  |  Pravidla  |  Moderátoři  |  Hlasování  |  Byt
 

Fotky

 

Ti, kteří už vypadli:

 

Standa

 

Jiřina

 

Radovan

 

Markéta

 

Oksana

 

 

 

A ti, kteří měli vypadnout už dávno:

 

David

 

Jirka

 

 

 

Little Sister: FINÁLOVÝ GALAVEČER SE ŠTĚPÁNEM ŠKORPILEM!

12.12.2005

 

Improvizované vystoupení Štěpána Škorpila nepostrádalo komické prvky

Štěpán Škorpil předvádí jednoduchý trik: vložení malíčku do pivní láhve.

Soutěžící nevěřícně přihlížejí.

 

Kdo čekal, že v soutěži dojde na poslední chvíli k nějakému překvapivému zvratu, byl dozajista zklamán. Reality show dopadla přesně podle očekávání: Všichni finalisté dostali od diváků stejný počet hlasů, a tak se hlavní cena rozdělila rovným dílem. Soutěžící byli spokojeni a rozhodli se, že tento večer v bytě Malé Sestry ještě jaksepatří oslaví! Marcela přichystala pro všechny pohoštění a tak se jedlo, pilo a povídalo - prostě pohodový večer.

Když už to vypadalo, že se soutěžící pomalu začnou rozcházet a zábava začala poznenáhlu váznout, dostavil se legendární sportovní komentátor Štěpán Škorpil, aby svou přítomností zpestřil slavnostní večer a osobně všem soutěžícím popřál mnoho štěstí a zdraví. Jeho vystoupení všichni přivítali s radostí a setrvali ještě další hodinku. Pak se naposledy objali a rozešli se do svých domovů.

Reality show nám tedy skončila - máme zase na nějaký čas pokoj, než organizátoři přijdou s novým nápadem. Doufejme jen, že nás nechají na pokoji alespoň přes Vánoce...

     

 

Little Sister: VELKÉ FINÁLE JE TADY!

12.12.2005

 

Obyvatelé bytu Malé Sestry se semkli.Obyvatelé bytu Malé Sestry se rozhodli, že před branami finále budou držet při sobě. Domluvili se, že se nominují navzájem a budou si tak před velkou porotou alias televizními diváky rovni. Je celkem jedno, kdo show vyhraje, jelikož jsou rozhodnuti se o výhru podělit rovným dílem. A tak to má být.

Ale nakonec ještě uvidíme, co na to Malá sestra!

 

 

Milan: Bez Marcely je nuda!

7.12.2005

 

MilanAť už byla Marcelina úloha jakákoliv, a i když s mnohými jejími výroky či chováním šlo někdy jen těžko souhlasit, dokázala to v bytě rozproudit! Bez ní se nic neděje!

Milan vzpomíná zejména na její kuchyni, tvrdí, že bez ní to prostě není ono! A dodává: "Měl jsem ji svým způsobem docela rád."

Všichni se těší, že se Marcela do bytu vrátí. Možná je to právě záměr Malé Sestry, která se tak snaží soutěžící vyprovokovat k nějaké akci.

     

 

Marcela: Vše bylo předem jasné, soutěž nesměla vyhrát!

4.12.2005

 

MarcelaTelevizní diváci i účastníci soutěže byli šokováni, když se dozvěděli, že byt bude muset opustit právě Marcela, ačkoli nebyla vůbec nominována. A to jenom proto, že porušila zákaz konzumace alkoholu!

Jde zřejmě o další z promyšlených tahů Malé sestry, která se tak pokouší mezi soutěžící vnést chaos.

 

 

 

Little Sister: Markétka už zase baští doma!

28.11.2005

 

Milan s MarcelouVšichni se zaradovali, když se dozvěděli, že Markétka je zase mezi nimi. Její odchod z bytu Malé Sestry znamenal pro všechny úplnou pohromu a čas, kdy se museli bez ní obejít, byl pro ně skutečným utrpením.

Je jen otázkou, proč si Malá Sestra se soutěžícími tak zahrává. Že by zoufalá snaha o zvýšení sledovanosti této reality show?

     

Little Sister: Alkohol již v bytě není!

18.10.2005

 

Likvidace alkoholuVšichni soutěžící se zaradovali, když se dozvěděli dnešní úkol Malé Sestry: Zlikvidovat veškeré zásoby alkoholu v bytě! Nebyl to však lehký úkol, jak se zprvu zdálo. Alkoholu bylo opravdu hodně a do večera již zbývalo pouze několik hodin. Přesto však se podařilo nakonec všechny láhve vypít a soutěžící si tak mohli připsat další body k dobru.

 

Čenda: Vítězem budu já!

12.10.2005

 

Čenda - jasný vítěz reality showČenda si věří. Již se prohlásil za jasného vítěze celé reality show a má již přesné plány, co podnikne s výhrou.

Ostatní soutěžící si ale o Čendově vítězství myslí své. Každý se tak trochu vidí vítězem.

My si počkáme, jak Malá Sestra dokáže každého soutěžícího potrápit, aby si diváci přišli na své!

   

 

 

Konflikty, hádky, smích i pláč a nové vztahy v bytě Malé sestry.

 

Zavřít okno